LOKALE UŻYTKOWE

Lokale użytkowe do wynajęcia:
 

LOKAL PRZY UL. DOMANIEWSKIEJ 35ABC

Do wynajęcia  lokal o powierzchni 80,24 m² w Dzielnicy Mokotów.

Lokal usługowy przy ul. Domaniewskiej 35 ABC usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego, z przeznaczeniem na prowadzenie usługi, handlu lub biura. Istnieje możliwość wykonania aranżacji we własnym zakresie. Lokal posiada  recepcje, trzy toalety w tym dwie z natryskami, zaplecze socjalne, pomieszczenie techniczne oraz cztery pokoje.

Idealna lokalizacja pod względem komunikacyjnym daje możliwość szybkiego dojazdu do Centrum oraz do lotniska, a trasą Siekierkowską ekspresowo na warszawską Pragę. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmuje od 7 minut do 8 minut piechotą, przy ul. Wołoskiej („Domaniewska 04” – linie autobusowe 138,308, tramwaj 17,18,31,41) oraz 11 minut piechotą do alei Niepodległości   („Osiedle Domaniewska 02”– linia autobusowa 174).

 

Informacje dodatkowe:

- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Domaniewskiej

 

Warunki:

- Czynsz miesięczny 6.000,00 zł. +VAT + zaliczki media,

- indywidualna umowa na dostawę energii elektrycznej,

- wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

 

Oferty na wynajem lokalu prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając  okres najmu oraz informację o prowadzonej działalność w lokalu.

 

LOKAL PRZY UL. DOMANIEWSKIEJ 35ABC

Do wynajęcia  lokal o powierzchni 62,68 m² w Dzielnicy Mokotów. Lokal usługowy przy ul. Domaniewskiej 35 ABC usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego, z przeznaczeniem na prowadzenie usługi, handlu lub biura. Istnieje możliwość wykonania aranżacji we własnym zakresie. 

Idealna lokalizacja pod względem komunikacyjnym daje możliwość szybkiego dojazdu do Centrum oraz do lotniska, a trasą Siekierkowską ekspresowo na warszawską Pragę. Dojście do przystanków komunikacji miejskiej zajmuje od 7 minut do 8 minut piechotą, przy ul. Wołoskiej („Domaniewska 04” – linie autobusowe 138, 308, tramwaj 17, 18, 31, 41) oraz 11 minut piechotą do alei Niepodległości   („Osiedle Domaniewska 02”– linia autobusowa 174).

 

Informacje dodatkowe:

- wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Domaniewskiej (drugie wejście od strony patio osiedla)

 

Warunki:

- Czynsz miesięczny 3.800,00 zł. +VAT + zaliczki media.

- indywidualna umowa na dostawę energii elektrycznej.

- wymagana kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu.

 

Oferty na wynajem lokalu prosimy przesyłać mailowo na adres [email protected], podając  okres najmu oraz informację o prowadzonej działalność w lokalu.