Aktualności

Lokale użytkowe do wynajęcia

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o informuje, że posiada wolne lokale użytkowe do wynajęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.tbswp.pl/wynajem

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA

TBS Warszawa Południe posiada do wynajęcia od 01.06.2022 r. lokal usługowy o powierzchni 44,50 m² zlokalizowany na Żoliborzu,  na parterze budynku mieszkalnego, w którym znajduje się 118 lokali mieszkalnych. Lokal z przeznaczeniem na biuro, usługi lub handel o powierzchni usługowej  27,50 m2 oraz zapleczem 17,00 m2 (WC, zaplecze socjalne, magazyn). Lokal usytuowany z oknem na dziedziniec, co gwarantuje ciszę i spokój.

 

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA

TBS Warszawa Południe posiada do wynajęcia od 01.03.2022 r. lokal usługowy o powierzchni 38,86 m² zlokalizowany na Grochowie w prawobrzeżnej części Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego, w którym znajduje się 85 lokali mieszkalnych oraz lokale usługowe tj. gabinet kosmetyczny, biuro projektowe, młodzieżowy klub sportowy. Lokal z przeznaczeniem na biuro, usługi lub handel o powierzchni usługowej 20,13 m²  oraz zapleczem 18,73 m²  (pokój, hol, WC). 

 

Informacja

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. podaje do wiadomości  Listę Podstawową, Listę Rezerwową oraz Listę wniosków odrzuconych  osób ubiegających się o zawarcie ze Spółką umów partycypacji i najmu lokali mieszkalnych w budynku przy ul.Jankowskiej 6, ul.Włodarzewskiej 63, ul.Zawiszy 6, ul.Szaserów 69/71, ul.Wiarusów 28 i ul.Domaniewskiej 35 ABC w Warszawie.

Ważna informacja

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem wywołanym zwiększoną  zachorowalnością na chorobę COVID-19 uprzejmie informujemy, że wstrzymane zostają przyjęcia Interesantów w biurach TBS. Prosimy, o kontaktowanie się z pracownikami Spółki wyłącznie drogą mailową lub telefonicznie.

Działania mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie Państwu oraz Pracownikom Spółki bezpieczeństwa.
Jesteśmy dostępni pod numerem tel.  22 698-60-18,    22 698 96 70/71     oraz adresami e-mail: [email protected] , [email protected]

Mogą Państwo kontaktować się na indywidualne numery komórkowe opiekunów budynków.

Przypominamy także, że całodobowe numery do konserwatorów wywieszone są w gablotach informacyjnych w każdym budynku oraz dostępne są na stronie internetowej Spółki.