Aktualności

Zasady segregacji odpadów

o

Lokale użytkowe do wynajęcia

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o informuje, że posiada wolne lokale użytkowe do wynajęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.tbswp.pl/wynajem

Informacja

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. podaje do wiadomości  Listę Podstawową, Listę Rezerwową oraz Listę wniosków odrzuconych  osób ubiegających się o zawarcie ze Spółką umów partycypacji i najmu lokali mieszkalnych w budynku przy ul.Jankowskiej 6, ul.Włodarzewskiej 63, ul.Zawiszy 6, ul.Szaserów 69/71, ul.Wiarusów 28 i ul.Domaniewskiej 35 ABC w Warszawie.

Ważna informacja

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem wywołanym zwiększoną  zachorowalnością na chorobę COVID-19 uprzejmie informujemy, że wstrzymane zostają przyjęcia Interesantów w biurach TBS. Prosimy, o kontaktowanie się z pracownikami Spółki wyłącznie drogą mailową lub telefonicznie.

Działania mają na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie Państwu oraz Pracownikom Spółki bezpieczeństwa.
Jesteśmy dostępni pod numerem tel.  22 698-60-18,    22 698 96 70/71     oraz adresami e-mail: [email protected] , [email protected]

Mogą Państwo kontaktować się na indywidualne numery komórkowe opiekunów budynków.

Przypominamy także, że całodobowe numery do konserwatorów wywieszone są w gablotach informacyjnych w każdym budynku oraz dostępne są na stronie internetowej Spółki.

Listy osób ubiegających się o najem lokali.

Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. podaje do wiadomości listy osób ubiegających się o zawarcie umowy partycypacji i najmu lokali mieszkalnych
w budynku przy ul. Jankowskiej 6,ul.  Włodarzewskiej 63, ul. Zawiszy 6, ul. Szaserów 69/71, ul. Wiarusów 28 i ul. Domaniewskiej 35 ABC.