Aktualności

Nabór wniosków na wolne lokale mieszkalne w czterech dzielnicach Warszawy.

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o., ogłasza  nabór wniosków osób ubiegających się o zawarcie umowy partycypacji i najmu lokalu mieszkalnego.

Nabór prowadzony będzie dla 6 mieszkań w czterech dzielnicach Warszawy. Wnioski o zawarcie umowy partycypacji i najmu lokali przyjmowane są w terminie od dnia  01.12.2021 r. do 30.12.2021 r.

LOKALE UŻYTKOWE DO WYNAJĘCIA

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o. informuje, że posiada wolny lokal użytkowy do wynajęcia.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kamienica wielopokoleniowa przy ul. Stalowej 29 - Zwycięzca w 7. edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy!

Szanowni Państwo,

 

miło nam poinformować, że realizacja TBS: Kamienica wielopokoleniowa przy ulicy Stalowej 29,

znalazła się w gronie zwycięzców w 7. edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii architektura mieszkaniowa.

 

TBS

Ważne!

Szanowni Państwo,

w związku z zagrożeniem wywołanym zwiększoną  zachorowalnością na chorobę COVID-19, Zarząd Spółki Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe sp. z o.o. podjął  kroki, mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa, a tym samym zapewnienie Państwu oraz pracownikom Spółki bezpieczeństwa.
W związku z powyższym uprzejmie prosimy, o kontaktowanie się z pracownikami Spółki wyłącznie drogą mailową oraz telefonicznie.

Mogą Państwo kontaktować się na indywidualne numery komórkowe opiekunów budynków.

Jesteśmy też dostępni pod numerem tel. 22 698-60-18 oraz adresami e-mail: [email protected] , [email protected]

Przypominamy także, że całodobowe numery do konserwatorów wywieszone są w gablotach informacyjnych w każdym budynku oraz dostępne są na stronie internetowej Spółki.

TBS Warszawa Południe Sp. z o.o. poszukuje osób do sprzątania budynków

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe  Sp. z o.o poszukuje osób do sprzątania budynków wraz z terenem zewnętrznym w różnych dzielnicach Warszawy.
Wymagania:

- dyspozycyjność,

- doświadczenie.
Więcej informacji można uzyskać u administratorów budynku:
Dzielnica Wawer - Pani Wioletta 663 045 700
Dzielnica Praga Południe i Ochota - Pani Katarzyna           603 685 200